گالری هنری آدریان

  • نمونه کار
  • نقاشی
  • رزومه
  • آموزش
  • فروشگاه

درباره ما

گالری آدریان قادر به فروش آثار هنرمندان تجسمی در سراسر دنیا با برگزاری نمایشگاه وارائه Certificate معتبر و قابل ترجمه می باشد.گالری آدریان برای حمایت از هنرمندان تور برای کشور ها یا شهرهای که نمایشگاه برگزار می گردد شرایط ویژه به صورت اقساطی و ارزان در نظر گرفته است.

حرفه ای بودن
نگارخانه آدریان متمرکز به حرفه ای بودن با تعهد بالا خدمات رسانی می کنند .
شفافیت
نگار خانه آدریان با روحیه هنری و صداقت آماده خدمات می باشد

آموزشگاه هنرهای تجسمی و مرکز مهارت آموزی دریا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیست سال سابقه ارائه خدمات آموزشی حضوری و غیر حضوری

انتخاب
بهترین ها و حرفهای ها ما را انتخاب می کنند
دید ویژه
با ما جهانی شوید

جدیدترین کارهای ما

تیم ما

حامد بشارت
طراح مدرس مدیر مسئول
نوید باقرپور
طراح و مشاور امور مهاجرت
زهرا مرادی
مدرس
معصومه الماسی
مدیرداخلی و واحدپذیرش

آنچه لازم است بدانید
درباره شرکت ما

افراد سودجو
هنرمندان عزیز در این چندسال اخیر متاسفانه افرادی سود جو برای درآمد در قالب کیوریتور گروه های تشکیل داده و تبلیغات هنری خودر را بر برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی نشر داده و افرادی زیاد در دام سود جویان گرفتار شدند. توجه داشته باشید برای رزو نوبت نمایشگاه حتما از نگارخانه های معتبر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی می باشند درخواست بفرمایید. نگارخانه هنری آدریان برای رشد وسطح کیفی هنر و هنرمندان مکان استاندارد و خدمات ویژه از قبیل نمایشگاههای خارجی و فروش آثار در سطح دنیاو شرایط اقساطی و ارزانتر هزینه سفر به کشورهای مختلف را برای هنرمندانی که قصد درشرکت نمایشگاههای هنریآدریان را دارند محیا نموده و گالری آدریان جهت رزومه هنرمندان CERTIFICATEمعتبر ارائه می دهد .
اعتبار مرکز آموزشی
هنرجویان گرامی درعرصه هنر توجه داشته باشید هر مرکزی داری اعتبار نمی باشد که متاسفانه در سطح کشور مکان های بدون مجوز آموزشگاه مشغول به تدریس می باشند به یاد داشته باشید در زمان ثبت نام از مدیر مسئول آن مرکز مجوز آموزشگاه را به شما ارائه نماید. و شما قادر به استعلام از سامانه فرهنگ وارشاد اسلامی می باشید . آموزشگاه هنرهای تجسمی دریا با افتخار از سال 1380 تاکنون فعالیت خود را با بالاترین کیفیت و متد آموزشی به روز دنیا و تهجیزات مدرن پی در پی در این سال ها ارائه داده است .هنرجویان این مرکز می توانند پس از دوره های مربوطه اخذ گواهینامه مهارت و دیپلم هنر نمایند .

محتوا محافظت می شود. تابع راست کلیک غیرفعال است.